Aktualności

Policjanci z Dobrzan ponownie zadbali o bezpieczeństwo

Policjanci z Posterunku Policji w Dobrzanach wspólnie ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili działania kontrolno – prewencyjne, które ukierunkowane były na zwiększenie ładu i porządku publicznego.

Podczas wspólnych działań policjanci z Dobrzan wraz ze Strażą Leśną przeprowadzili działania kontolno - prewencyjne mające na celu zapewnienie ładu i porządku publicznego na podległym terenie. Ponadto przeciwdziałano próbom zakłócenia porządku publicznego, zjawiskom kryminogennym oraz dewastacji mienia, jednocześnie zapobiegając kradzieżom i włamaniom. Szczególną uwagę zwrócono także na osoby przebywające w okolicach akwenów wodnych. Kontroli poddano również transporty z drewnem, dukty oraz parkingi leśne.

W wyniku kilkugodzinnych działań mundurowi wylegitymowali kilkanaście osób, skontrolowali kilkanaście pojazdów, ujawnili kilkanaście wykroczeń oraz zatrzymali trzy osoby poszukiwane nakazami doprowadzeń w tym jedną poszukiwaną listem gończym.

Policjanci z Posterunku Policji w Dobrzanach planują już kolejne działania aby zapewnić bezpieczeństwo na podległym rejonie służbowym.

asp. Łukasz Więckowski